Navštivte náš facebook facebook

O nás

Stobau Servis

Vítáme Vás na stránkách naší rodinné firmy, která se prodejem a dovozem uhlí, sypkých hmot a dalších materiálů zabývá od roku 2004. Naše firma se specializuje na prodej pevných paliv, zejména uhlí, dále na dopravu sypkých materiálů, pronájem kontejnerů, atd. V našem sortimentu najdete především hnědé bílinské uhlí a německé brikety. Uhlí v žádném případě neskladujeme ve velkém množství, ale navážíme na sklad průběžně čerstvě vytěžené uhlí, abychom uspokojili všechny zákazníky a prodávali prvotřídní uhlí v té nejlepší kvalitě. Jelikož poskytujeme kvalitní uhlí, dbáme také na kvalitu skladování, každý druh uhlí je oddělený a nachází se pod nepromokavými plachtami, které chrání uhlí před nepříznivými podmínkami, deštěm a sluncem.

Našim cílem je spokojený zákazník a proto jsme schopni dovézt palivo i v odpoledních hodinách a sobotu. Doprava uhlí je do cca 25 kilometrů od naší provozovny zdarma a rozvozy jsou zajištěny auty Multicar, Avia. Navíc je na Avii také pásový dopravník, díky kterému vám složíme uhlí až do vašeho sklepa. Vy jste tedy bez práce a zdlouhavého sklízení uhlí z ulice do sklepa. Veškerý sortiment paliv vážíme na vlastní cejchované váze.

Kancelář firmy se nachází na adrese:
Pražská 802, Kostelec nad Č. lesy a Suchdol 273 u Kutné Hory, kde si můžete osobně objednat uhlí a domluvit veškeré podrobnosti pokud Vám nevyhovuje telefonický rozhovor a preferujete osobní kontakt nebo informace a novinky v oblasti paliv, případně dobrou radu ohledně správného výběru uhlí.